fbpx

Хочете здивувати другу половинку, друзів чи родичів? Пропонуємо організувати собі гастровечір. Єдиний ресторан у Львові із балканською кухнею готовий вас вражати.
Чому саме балканська кухня? А тому, що страви дивують своїми поєднаннями, колоритом і традиціями. Тільки уявіть: ви тільки починаєте куштувати страву, як вмить потрапляєте у Сербію, Чорногорію чи Болгарію.

Меню у Балканському дворику різноманітне, тому, щоб якнайкраще відкрити його для себе, ми залишаємо невеличку рекомендацію, що варто обов’язково спробувати.
Насамперед, спитайте в офіціанта, яка сьогодні страва дня. Адже з понеділка по неділю ми готуємо у казані або сачі традиційні страви. Тому одну із таких страв, точно варто замовити.
Якщо говорити про перші страви, то рекомендуємо чорбу. Це густий наваристий суп із риби, баранини або телятини. Любите гостреньке? Обирайте – з баранини, якщо ні, тоді – з телятини.
Гасло нашого ресторану – all you need is meat. Повірте, так, як готують смачно м’ясо на Балканах, не готують ніде. Тому, щоб відчути всю соковитість і різноманітність м’ясних страв, радимо спробувати щось із мішаного сербського фаршу: плескавіцу (у нас аж 3 види) або чевапчічі. А також вдалим вибором буде мікс-гриль від шефа.
Любителям рибних страв мають сподобатись морепродукти по-середземноморськи або річкова форель на грилі, фарширована беконом та сиром фета.
Ну і, звісно, без десерту ми вас не відпустимо. Який не оберете, буде дуже смачно, все залежить на скільки сильно ви любите солодке.

За емоціями та гастрономічним задоволенням тільки у наш ресторан. У Львові шматочок Балкан із своїм колоритом і традиціями – це Балканський дворик! Запрошуємо!